چگونه بدون شرکت در آزمون دانشجوی دکتری دانشگاه علم و صنعت شویم؟ خبرنگاران

به گزارش وبلاگ گوجه فرنگی، دانشگاه علم و صنعت نحوه و شرایط پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون برای سال تحصیلی 1401-1400 را بیان کرد.

چگونه بدون شرکت در آزمون دانشجوی دکتری دانشگاه علم و صنعت شویم؟ خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ گوجه فرنگی، نحوه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه علم و صنعت اعلام شد. بر این اساس دانشگاه علم و صنعت ایران درخواست دانش آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد برای ورود به دوره دکتری بدون آزمون استعداد های درخشان سال 1401-1400 را در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (آئین نامه استعداد های درخشان) و مصوبه ستاد ممتازین دوره دکتری دانشگاه، در رشته و گرایش های مختلف را مورد آنالیز قرار می دهد.

شرایط عمومی پذیرش:

الف) داشتن حداقل معدل 16 در مقطع کارشناسی با اعمال ضریب همترازی

ب) داشتن حداقل معدل 17 بدون احتساب نمره انتها نامه (در مقطع کارشناسی ارشد) با اعمال ضریب همترازی

ج) کسب حداقل 60 امتیاز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق آئین نامه الزامی است.

همچنین متقاضیان باید حداکثر تا 31 شهریور 1400 فارغ التحصیل شوند.

دانش آموختگان دانشگاه های پیغام نور، آزاد اسلامی، غیردولتی، غیرانتفاعی، جامع علمی کاربردی و پردیس های خودگردان بین الملل سایر دانشگاه ها (دوره های مجازی و نیمه حضوری) سایر دانشگاه ها مطابق آیین نامه، مجاز به ورود به دوره دکتری این دانشگاه نیستند.

پذیرش نهایی دانشجویان کارشناسی ارشد جهت ورود بدون آزمون در مقطع دکتری مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقررات دانشگاه و تأیید سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد.

بدیهی است تشکیل پرونده از سوی داوطلب به معنی پذیرش قطعی وی برای انجام مصاحبه نیست و نتایج پس از ارزیابی و امتیازدهی به فعالیت ها و سوابق داوطلبین معین و اعلام خواهد شد.

در هر زمان حتی زمان فارغ التحصیلی تعیین گردد که فرد پذیرش شده فاقد شرایط آئین نامه مربوطه بوده است، پذیرش وی لغو و عواقب ناشی از آن به عهده خود متقاضی خواهد بود.

متقاضیان باید ثبت نام اولیه خود را از 17 فروردین تا 17 اردیبهشت صرفاً به صورت غیرحضوری به وسیله سامانه گلستان به آدرس: golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm انجام دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "چگونه بدون شرکت در آزمون دانشجوی دکتری دانشگاه علم و صنعت شویم؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه بدون شرکت در آزمون دانشجوی دکتری دانشگاه علم و صنعت شویم؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید